Informacje dotyczące metod płatności

W sklepie internetowym Klient może za zamówienie zapłacić przelewem na konto bankowe Neo Sea sp. z o.o. lub za pośrednictwem portalu PayU, o ile w chwili składania zamówienia Neo Sea sp. z o.o. udostępnia tą formę płatności.

W przypadku dokonania przez Klienta wyboru formy płatności przelewem na konto bankowe Neo Sea sp. z o.o. Klient zobowiązany jest do dokonania płatności w terminie 5 dni kalendarzowych od dnia złożenia zamówienia.

W celu dokonania płatności za pośrednictwem portalu PayU w trakcie finalizacji zamówienia należy wybrać przycisk „Płatność Online”. Następnie Klient zostanie przekierowany do strony serwisu PayU, gdzie będzie mógł zdecydować się na płatność kartą lub przelewem bankowym.

Realizacja zamówień płatnych za pośrednictwem portalu PayU rozpoczyna się automatycznie po zakończeniu procesu płatności.

UWAGA!

W przypadku dokonania przez Klienta wyboru formy płatności za pośrednictwem PayU, w celu realizacji płatności Neo Sea sp. z o.o. udostępni PayU dane osobowe Klienta niezbędne do realizacji płatności.